התאמת מערכות אבטחה למוסדות, ארגונים, אבטחת אישים ואירועים

מערכות אבטחה נדרשות במקרים בהם נדרשת שמירה אישית או קבוצתית במתקן או במקום אירועים. לעתים, השמירה הקבוצתית נעשית גם במסגרות בתנועה כמו סיורים וטיולים. בחירת מערכות אבטחה צריכה להיעשות בהתאם לסוג האבטחה הנדרש עבורכם ועל ידי כך תוכלו להבטיח כי המענה שתקבלו יהיה מקצועי ואחראי. כך מומלץ לנהוג בשביל למצוא את חברת האבטחה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

בדקו אודות חברות אבטחה עם המלצות

מאד חשוב לוודא כי למערכות האבטחה שאתם מבקשים להסדיר יש המלצות וביקורות חיוביות ממיטב לקוחות העבר או הלקוחות הקיימים. בפרק הבא נלמד על מבנה מומלץ למערכת אבטחה, אותו יש לוודא בכל מקרה שהוא קיים בחברה שלכם. יחד עם זאת, הכי מומלץ הוא לעבוד עם קבוצת מאבטחים שהומלצו בעבר. זה מבטיח איכות ומענה שתהיו מרוצים ממנו בסבירות רצון לא נמוכה כלל.

מבנה נדרש למערכת אבטחה

המבנה המומלץ ביותר של מערכות אבטחה עמו מומלץ לעבוד הוא חלוקה ל- 2 מדורים, בקרה וביצוע. מדור הבקרה יושב במוקד ומנהל את מדור הביצוע, ששומר עמו על קשר באמצעות איכון ומדווח לו על הנעשה בפרויקט האבטחה בזמן אמת. מוקד הבקרה משמש גם כמוקד מודיעין ואם יש התרעות שעומדים לפגוע בלקוח או במקורביו או במישהו שקשור לפרויקט – הן יימסרו מאנשי המוקד למאבטחים בשטח. בכך, יתאפשר מענה אמת שלהם לאירוע כולל עיכוב חשודים שמבקשים לפגע.

פרויקטים למימוש על ידי אנשי מערכות אבטחה

התקנת מערכות אזעקה ושימוש כמוקד אבטחה עבורן, התקנת מצלמות DVR ו- NVR ומענה על פי הדיווחים המוסרטים בזמן אמת, ביצוע פרויקטים בתחום השמירה כמו אבטחת מתקנים ואישים, וביצוע פרויקטי אבטחה בענף האירועים, החל מכיוון התנועה ועד שמירה גלויה וחשאית בכניסה למתחם.

בחירה סופית של החברה

את הבחירה הסופית יש לבצע על פי ההמלצות שקראתם, בדגש על המלצות שדנות בנושאי האבטחה לשמם אתם מתכננים לחתום חוזה עם החברה. חשוב לדבוק בחברות אשר יש להן מבנה דו-מדורי של מוקד ואנשי אבטחה ולוודא שהפרויקטים שהחברה מבצעת ברמה גבוהה מספיק בשביל לשמש בפרויקטים דומים מטעמכם. בדרך זו אתם מבטיחים מערכות אבטחה שיעבדו בשבילכם במאת האחוזים.