מדריך קצר לבחירת חברות אבטחה לאירועים

כאשר אתם יוזמים אירוע, אחת המשימות החשובות היא לבחור חברת אבטחת אירועים. חברת אבטחה טובה צריכה להתפרס בכל מקום באירוע, החל ממגרש החניה של האולם או גן האירועים ועד גו מקום האירוע ולבצע משימות שמירה ופיקוח לטובת הביטחון האישי שלכם ושל יתר החוגגים. במדריך זה אנו מנחים כיצד לאתר את חברות האבטחה שיתאימו יותר מכל לאירוע שאתם יוזמים.

בחרו אך ורק חברות אבטחה עם המלצות בנושא אירועים

מאד חשוב לוודא כי לחברות האבטחה שאתם בוחרים יש רזומה בדוק עם תעודות ואת זה עושים רק על סמך המלצות. חשוב לקרוא את תוכן ההמלצות ולוודא שהוא רלוונטי עבורכם. לדוגמה, אם אלו חברות אבטחה שההמלצות שנכתבו עליהן הם בתחום מגרשי החניה בשעה שהתקציב שלכם מאפשר לכם חגיגת אירוע באולם בבניין ללא מקומות חנייה, כנראה שהחברה הזו פחות רלוונטית עבורכם, אלא אם ישנה המלצה גם בתחומים שכן נוגעים לכם כמו שמירה על כספת המתנות וביצוע מהלכים חשאיים שהובילו לתפיסת מסתננים, גנבים וכייסים. 

ודאו כי החברות שאתם בודקים מיועדות לאירוע מהסוג שאתם יוזמים

אם רוב ההמלצות והתכתובות על החברה נעשו בנושאי אירועים קטנים בינוניים ואתם מזמינים מאות עד אלפי בני אדם למספר רב של שעות, כנראה שהחברה פחות רלוונטית עבורכם. חשוב לוודא שהיא אכן מספקת שירות גם לאירועי ענק ועושה זאת בצורה טובה ועל סמך ידע מוכח. רק בדרך זו אתם מבטיחים חברות אבטחה שמתאימות למה שנדרש עבורכם באותו אירוע.

בררו מהן הצעות המחיר של החברה

חשוב לברר הצעות מחיר מסוגים שונים הכוללים תסריטי אבטחה מגוונים. במידה והאולם קטן או לא מכילך מגרש חניה או שחסרים בו אטרקציות שישנן באולמות הגדולים ובגני האירועים, ייתכן כי שירות האבטחה יימכר לכם במחיר יקר פחות, למשל אם אין מגרש חניה לאבטח או אם זה אירוע ללא כספת. חשוב להזמין רק משימות אבטחה שרלוונטיות לכם ובכך לשאוף להוריד את המחיר כמה שיותר למטה מבלי לוותר על עבודות אבטחה מקצועיות שנדרשות לכינון האירוע הלכה למעשה. בדרך זו אתם מבטיחים חברות אבטחה שמתאימות לאירועים שלכם ללא עוררין וישתלבו בהם באופן מיטבי.