מצלמת אבטחה IP

מצלמות IP

מצלמות אלה מקבלות חיבור לאינטרנט, ומוגדרת להן כתובת IP נפרדת: כל מצלמה כזו מקבלת כתובת. החיבור הנו חיבור רשת מתוחכם בו אין גישה לאינטרנט: הרשת בסך הכל מאפשרת תקשורת בין המקלט לבין המצלמות, ואת עבודת התיעוד של המצלמות בזמן אמת. על מנת לבצע את החיבור מהמצלמה למקלט יש צורך בנתב (ראוטר) שיקצה את כתובת ה- IP לכל מצלמה בנפרד.

חיבור רשת לכל מצלמה

חשיבותו של חיבור הרשת עבור מצלמת IP היא חסרת תקדים. בעוד כבל וידאו מסתמך על סיכוך ועשוי להתרופף בעטיו, בכבל רשת התמסורת כולה מועברת מהמצלמה למקלט באופן רציף ללא הפרעות. חיבור רשת למצלמה מאפשר לה גם תשדורת רציפה ללא תקיעות ברצף הסרטון.

אפיון יסודי של המצלמה באתר הלקוח

אנו נבחר עבורך את העדשה, החיישן ומעבד התמונה האופטימליים לצרכי האבטחה שלך. בנוסף, אנו נבצע את התקנת המצלמות באתר, כולל מקלט רשת. את האחרון אנו נאפיין מלוח הבקרה שלו ונלמד אתכם כיצד לשלוף קטעי תיעוד רצויים מהמצלמה.

בחירת רכיבי המצלמה בהתאם לדרישות הלקוח

הלקוח יהיה זקוק למצלמות אבטחה מכל מיני סיבות: בקרה בסיסית, תיעוד לבית משפט, צילום פנים יסודי, ועוד. אנו נבחר את רכיבי הצילום שיממשו רמת תמונה שתאפשר את קידום המטרות הללו. בהתאם לרכיבי המצלמות, ייבחרו הדגמים שיממשו את תמורות התיעוד הנדרשות.

אפשרויות צפייה מרחוק

נסעתם לחו"ל? אתם בחופשה במלון או צימר בארץ? תוכלו לתעד מהאינטרנט את המתרחש באזור הצילום שלכם. מצלמות IP מתפקדות כמצלמות רשת ומאפשרות, באמצעות הורדת אפליקציה ייעודית, לצפות בסרטונים כשאינכם בסביבה.

קביעת מיקום אופטימלי לכל מצלמה

המצלמות יותקנו במקומות אידיאליים שיאפשרו את הצנעתן תוך כדי הפקת תיעוד מן המעלה הראשונה. מיקום המצלמה יקבע לא רק את רמת הסתרתה אלא גם את הרמה הנדרשת להפקת התמונה כפי שהזמנתם מבעוד מועד. זווית הצילום והמרחק מהאובייקט משפיעים על האופן בו התמונה או הסרטון יתועדו. בכל מקום בבית או בחצר בהם נדרשות מצלמות IP אנו נקבע את המיקום המדויק ביותר להפקת תיעוד זה. בכך, אנו נשלים את מעגל הבקרה והתיעוד המלא שלכם, ותוכלו ליהנות ממתחם מרושת במצלמות IP איכותיות ויציבות.