מצלמת אבטחה זעירה

מצלמות זעירות

מצלמות מסוג זה עשויות להכיל נתונים זהים למצלמות בגודל רגיל. האלמנטים אשר קובעים זאת הם 3 במספר: אורך המוקד של העדשה, גודל החיישן וסוג מעבד התמונה. בחלק מהמצלמות ישנו גם צמצם אך זהו רכיב שלא קיים בכל מצלמה ותפקידו הוא לשמור בעיקר את העדשה סגורה, או פתוחה חלקית לצורך וויסות אור. חשיבות הגודל של המצלמה נועדה בעיקר לצרכי הדיסקרטיות של המהלך. כאשר הגודל שלה קטן זה מאפשר לפרטים שעוברים בשטח המאובטח להתעלם ממנה ואף לא לדעת על קיומה, ולשם כך מצלמות אלה נועדו.

מצלמות זעירות עם נתוני האבטחה והבקרה הנדרשים לך

יש לך שאיפות לצלם רכבים בכניסה לחניון? לצלם תווי פנים מדויקים של עוברי אורח? לצלם לוחיות רישוי? אתה צריך מצלמה זעירה שתעשה את זה ובכך תתפקד כמצלמה נסתרת? אנו נאפיין עבורך בדיוק את המצלמה שאתה צריך על מנת לממש זאת. מצלמה נסתרת עשויה להיות מצלמת כרטיס: העדשה ורכיבי איכות התמונה יושבים כולם על כרטיס אחד שמספק גם את החישה וגם את העיבוד. לחילופין, ניתן לבחור מצלמות בהן הגוף המזערי הוא ללא כרטיס, עדשה בלבד, אשר מוטמעת ישירות על הקיר.

דוגמאות לשימוש במצלמות זעירות

תיעוד רחבת כניסה של בניין. במקרה זה מצלמה זעירה תותקן כחלק מתשתית האינטרקום. תיעוד התגנבות למגרשי חנייה ויציאה מהם ללא תשלום. במקרה זה יותקנו מצלמות זעירות עם מעבד בעל פונקציית תיעוד מספרי רישוי. תיעוד בחנויות ובבנקים: במקומות כאלה, חשוב שמי שבא לבצע את זממו לא ידע שקיימת בכלל תשתית אבטחה ובקרה במבנה. ידיעה כזו עשויה לגרום לו לפאניקה שתוביל אולי לשימוש בנשק חם. לכן, אם אתה מאבטח חנות, מומלץ לעשות זאת עם מצלמות זעירות וסמויות מעיני הציבור.

שליפת מידע ממצלמות זעירות

חלק מהמצלמות הזעירות מחוברות למקלט וידאו וחלקן למקלט רשת או היברידי (שילוב של מקלט וידאו עם רשת. המקלט מכיל את 2 סוגי החיבורים). השליפה מתבצעת באמצעות התוכנה של המקלט. חלק מדגמי המצלמות הזעירות מאפשרים שליפה מהטלפון הנייד באמצעות אפליקציה מרחוק. כאשר אתם עובדים עם התוכנה של מקלט המצלמות הזעירות אתם יכולים לשלוט בכניסת האור לכל מקום בשטח המצולם, ואף לעמעם אזורים מסוימים על חשבון אזורים אחרים שיקבלו תאורה מוגברת ויזכו אתכם באיכות תמונה טובה יותר.